R1S12-0509/P
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R1S12-0509/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 9V 1W
Duomenų lapai: R1S12-0509/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
33 pcs
  • Pranešimas
R1S12-0509/P specifikacijos
Dalies numeris R1S12-0509/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 9V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14003 pcs Duomenų lapas R1S12-0509/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 9V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 12-SMD Module, 10 Leads
Kiti vardai 10900665
R1S120509/P
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 4.5V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 111mA Valdymo funkcijos -
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R1S12-0509/H-R
R1S12-0509/H-R
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 9V 1W
Sandelyje: 15527 pcs
parsisiųsti: R1S12-0509/H-R.pdf
RFQ
R1S12-0512/H
R1S12-0512/H
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 1W
Sandelyje: 11893 pcs
parsisiųsti: R1S12-0512/H.pdf
RFQ
R1S12-0509/P-R
R1S12-0509/P-R