R0.25S8-3.33.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S8-3.33.3/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R0.25S8-3.33.3/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Duomenų lapai: R0.25S8-3.33.3/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
R0.25S8-3.33.3/P specifikacijos
Dalies numeris R0.25S8-3.33.3/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 250MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9939 pcs Duomenų lapas R0.25S8-3.33.3/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 3V Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.25S Galia (vatais) 250mW
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SMD Module
Kiti vardai 10014799
R0.25S83.33.3/P
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 60 ~ 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 3V - 3.6V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 76mA Programos ITE (Commercial)