R0.25DA-240505/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25DA-240505/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R0.25DA-240505/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW
Duomenų lapai: R0.25DA-240505/P.pdf
  • Pranešimas
R0.25DA-240505/P specifikacijos
Dalies numeris R0.25DA-240505/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8432 pcs Duomenų lapas R0.25DA-240505/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.25D Galia (vatais) 250mW
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 10-SMD Module
Kiti vardai 10015745
R0.25DA240505/P
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Efektyvumas 60 ~ 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 5V 25mA, 25mA 21.6V - 26.4V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25mA, 25mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R0.25DA-240505
R0.25DA-240505
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW