2055-440-SS-20
RAFRAF
2055-440-SS-20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2055-440-SS-20
Gamintojas / Gamintojas: RAF
Prekės aprašymas HEX STANDOFF #4-40 SS 3/8"
Duomenų lapai: 1.2055-440-SS-20.pdf2.2055-440-SS-20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
2055-440-SS-20 specifikacijos
Dalies numeris 2055-440-SS-20 Gamintojas RAF
Galimas kiekis 120713 pcs Duomenų lapas 1.2055-440-SS-20.pdf2.2055-440-SS-20.pdf
Įveskite Hex Standoff Sriegis / Nenuostabu Threaded
Serija - Sriegis, Sriegio dydis #4-40
Dengimas Passivated Kiti vardai 1772-1708
Medžiaga Stainless Steel Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis - bendras 0.375" (9.53mm) 3/8" "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lytis Female, Female funkcijos -
Skersmuo - išorėje 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex Skersmuo - viduje -
Išsamus aprašymas Hex Standoff Threaded #4-40 Stainless Steel 0.375" (9.53mm) 3/8" Spalva -
Tarp tarybos aukščio 0.375" (9.53mm) 3/8"
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG POSTED 20POS PANEL MT
Sandelyje: 4150 pcs
parsisiųsti: 205509-1.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN RCPT POSTED 50POS PANEL MT
Sandelyje: 3979 pcs
parsisiųsti: 205514-1.pdf
RFQ
2055-60-SM-RPLF
2055-60-SM-RPLF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: GDT 600V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT