QBT40IG0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QBT40IG0
Gamintojas / Gamintojas: QT Brightek
Prekės aprašymas 0.4" THREE DIGIT THROUGH HOLE DI
Duomenų lapai: QBT40IG0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
840 pcs
  • Pranešimas
QBT40IG0 specifikacijos
Dalies numeris QBT40IG0 Gamintojas QT Brightek
apibūdinimas 0.4" THREE DIGIT THROUGH HOLE DI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29852 pcs Duomenų lapas QBT40IG0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 525nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.2V
Dydis / Matmenys 1.185" L x 0.630" W x 0.276" H (30.10mm x 16.00mm x 7.00mm) Serija QBT40xxz
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 120mW Paketas / dėžutė 12-DIP (0.500", 12.70mm)
Simbolių skaičius 3 Millicandela Reitingas 200mcd
Ekrano tipas 7-Segment Digit / Alpha dydis 0.40" (10.16mm)
Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 7-Segment 3 Character Common Anode 3.2V 20mA 1.185" L x 0.630" W x 0.276" H (30.10mm x 16.00mm x 7.00mm) 12-DIP (0.500", 12.70mm) Dabartinis testas 20mA