QBQ28IG0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QBQ28IG0
Gamintojas / Gamintojas: QT Brightek
Prekės aprašymas 0.28" FOUR DIGIT THROUGH HOLE DI
Duomenų lapai: QBQ28IG0.pdf
  • Pranešimas
QBQ28IG0 specifikacijos
Dalies numeris QBQ28IG0 Gamintojas QT Brightek
apibūdinimas 0.28" FOUR DIGIT THROUGH HOLE DI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28561 pcs Duomenų lapas QBQ28IG0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 525nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.2V
Dydis / Matmenys 1.264" L x 0.394" W x 0.228" H (32.10mm x 10.00mm x 5.80mm) Serija QBQ28xxz
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 120mW Paketas / dėžutė 12-DIP (0.300", 7.62mm)
Simbolių skaičius 4 Millicandela Reitingas 100mcd
Ekrano tipas 7-Segment Digit / Alpha dydis 0.28" (7.00mm)
Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 7-Segment 4 Character Common Anode 3.2V 20mA 1.264" L x 0.394" W x 0.228" H (32.10mm x 10.00mm x 5.80mm) 12-DIP (0.300", 7.62mm) Dabartinis testas 20mA