QBD56IG0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QBD56IG0
Gamintojas / Gamintojas: QT Brightek
Prekės aprašymas 0.56" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI
Duomenų lapai: QBD56IG0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
975 pcs
  • Pranešimas
QBD56IG0 specifikacijos
Dalies numeris QBD56IG0 Gamintojas QT Brightek
apibūdinimas 0.56" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46797 pcs Duomenų lapas QBD56IG0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 525nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.2V
Dydis / Matmenys 0.984" L x 0.748" W x 0.315" H (25.00mm x 19.00mm x 8.00mm) Serija QBD56xxz
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 120mW Paketas / dėžutė 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Simbolių skaičius 2 Millicandela Reitingas 160mcd
Ekrano tipas 7-Segment Digit / Alpha dydis 0.56" (14.22mm)
Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.984" L x 0.748" W x 0.315" H (25.00mm x 19.00mm x 8.00mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm) Dabartinis testas 20mA