QBD40IG0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QBD40IG0
Gamintojas / Gamintojas: QT Brightek
Prekės aprašymas 0.40" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI
Duomenų lapai: QBD40IG0.pdf
  • Pranešimas
QBD40IG0 specifikacijos
Dalies numeris QBD40IG0 Gamintojas QT Brightek
apibūdinimas 0.40" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47222 pcs Duomenų lapas QBD40IG0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 525nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.2V
Dydis / Matmenys 0.791" L x 0.630" W x 0.276" H (20.10mm x 16.00mm x 7.00mm) Serija QBD40xxz
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 120mW Paketas / dėžutė 10-DIP (0.500", 12.70mm)
Simbolių skaičius 2 Millicandela Reitingas 200mcd
Ekrano tipas 7-Segment Digit / Alpha dydis 0.40" (10.16mm)
Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.791" L x 0.630" W x 0.276" H (20.10mm x 16.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.500", 12.70mm) Dabartinis testas 20mA