T3012NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T3012NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:2CT SMD
Duomenų lapai: T3012NLT.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T3012NLT specifikacijos
Dalies numeris T3012NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 28906 pcs Duomenų lapas T3012NLT.pdf
Svoris - Pasirodo santykis - pirminis: antrinis 1:2CT
Transformatoriaus tipas T3/E3 (Single) Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.376" W (7.62mm x 7.00mm)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS Compliant Induktyvumas 40µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.250" (6.35mm) Energijos laikas (E.T.) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T30204510000G
T30204510000G
Gamintojai: Anytek (Amphenol Anytek)
apibūdinimas: 500 TB WIR PRO 180D
Sandelyje: 349740 pcs
parsisiųsti: T30204510000G.pdf
RFQ
T30200-1C
T30200-1C
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 300V 200A CHASSIS
Sandelyje: 555 pcs
parsisiųsti: T30200-1C.pdf
RFQ
T3020
T3020
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: TRANSFORMER
Sandelyje: 4408 pcs
parsisiųsti: T3020.pdf
apibūdinimas: IC CHIP
parsisiųsti:
T3011T
T3011T
apibūdinimas: PULSE XFMR 1:1 100UH