T3002NLST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T3002NLST
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas TRANSFORMER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T3002NLST specifikacijos
Dalies numeris T3002NLST Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas TRANSFORMER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5243 pcs Duomenų lapas
Svoris - Pasirodo santykis - pirminis: antrinis 1:2CT
Transformatoriaus tipas T3/E3 (Single) Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm)
Serija - Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 40µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.250" (6.35mm) Energijos laikas (E.T.) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T3003
T3003
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: IC CHIP
Sandelyje: 4587 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: TRANSFORMER TELECOM SINGLE T3/E3
Sandelyje: 5523 pcs
parsisiųsti: T3002.pdf
RFQ
T30030-2SR
T30030-2SR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 300V 30A CHASSIS
parsisiųsti: T30030-2SR.pdf
T3001NLST
T3001NLST
apibūdinimas: TRANSFORMER
parsisiųsti:
Gamintojai: Flambeau, Inc.
apibūdinimas: COMP STORAGE PLSTC 8.88"LX4.13"W
parsisiųsti: T3003.pdf
T3001T
T3001T
apibūdinimas: PULSE XFMR 1:1 100UH
parsisiųsti: T3001T.pdf
T3002NLS
T3002NLS
apibūdinimas: TRANSFORMER
T30030-2CR
T30030-2CR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
parsisiųsti: T30030-2CR.pdf
apibūdinimas: PULSE XFMR 1:2CT 40UH