T1006NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T1006NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR 1:2CT 1.2MH SMD
Duomenų lapai: T1006NLT.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
T1006NLT specifikacijos
Dalies numeris T1006NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 5682 pcs Duomenų lapas T1006NLT.pdf
Svoris - Pasirodo santykis - pirminis: antrinis 1:2CT
Transformatoriaus tipas T3/E3 (Quad) Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.310" W (25.40mm x 7.87mm)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Induktyvumas 1.2mH Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.49mm)
Energijos laikas (E.T.) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T1006NL
T1006NL
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: XFRMR 1:2CT 1.2MH SMD
Sandelyje: 5627 pcs
parsisiųsti: T1006NL.pdf
RFQ
T1002
T1002
Gamintojai: Flambeau, Inc.
apibūdinimas: COMP STORAGE PLSTC 4.31"LX2.63"W
Sandelyje: 49366 pcs
parsisiųsti: T1002.pdf
RFQ
T1007NLT
T1007NLT
apibūdinimas: XFRMR 1:1.15CT 1.2MH SMD
parsisiųsti: T1007NLT.pdf
T1008-10NG
T1008-10NG
Gamintojai: Tamura
apibūdinimas: FIXED IND 10NH 1A 80 MOHM SMD