ST7-48B58
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST7-48B58
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Duomenų lapai: ST7-48B58.pdf
  • Pranešimas
ST7-48B58 specifikacijos
Dalies numeris ST7-48B58 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4876 pcs Duomenų lapas ST7-48B58.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 24V, Series 48V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 66.80mm L x 55.63mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 36 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 39.62mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 1.5A, Series 750mA