ST4-48B30
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST4-48B30
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Duomenų lapai: ST4-48B30.pdf
  • Pranešimas
ST4-48B30 specifikacijos
Dalies numeris ST4-48B30 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4628 pcs Duomenų lapas ST4-48B30.pdf
Svoris 0.44 lb (199.58g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 24V, Series 48V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 41.40mm L x 33.27mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 6 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 33.27mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 250mA, Series 125mA