ST3-48B29
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST3-48B29
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Duomenų lapai: ST3-48B29.pdf
  • Pranešimas
ST3-48B29 specifikacijos
Dalies numeris ST3-48B29 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4812 pcs Duomenų lapas ST3-48B29.pdf
Svoris 0.25 lb (113.4g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 24V, Series 48V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 35.05mm L x 28.70mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 2.4 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 30.23mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 100mA, Series 50mA