ST2-48B48
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST2-48B48
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Duomenų lapai: ST2-48B48.pdf
  • Pranešimas
ST2-48B48 specifikacijos
Dalies numeris ST2-48B48 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 5232 pcs Duomenų lapas ST2-48B48.pdf
Svoris 0.17 lb (77.11g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 24V, Series 48V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 28.70mm L x 28.70mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 1.1 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 23.86mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 46mA, Series 23mA