RO17102NM
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
RO17102NM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RO17102NM
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE
Duomenų lapai: 1.RO17102NM.pdf2.RO17102NM.pdf3.RO17102NM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RO17102NM specifikacijos
Dalies numeris RO17102NM Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2548 pcs Duomenų lapas 1.RO17102NM.pdf2.RO17102NM.pdf3.RO17102NM.pdf
VSWR 2 Nutraukimas Connector, N Male
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 553-2591 Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 Aukštis (maks.) 4.528" (115.00mm)
Pasiekti 2dBi Dažnių diapazonas 1.71GHz ~ 2.17GHz
Dažnių grupė UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Dažnis (centras / juosta) 1.9GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.9GHz GSM, WLAN Whip, Straight RF Antenna 1.71GHz ~ 2.17GHz 2dBi Connector, N Male Connector Mount