PL9511NLT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PL9511NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas IND PWR 22.0 H 0.95ADC PBC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PL9511NLT specifikacijos
Dalies numeris PL9511NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 23077 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija PL95XX
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 22µH Shielded Inductor 950mA 119 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 119 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 950mA Dabartinis - sodrumas 950mA