PL9417NLT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PL9417NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
PL9417NLT specifikacijos
Dalies numeris PL9417NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16237 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija PL94XX
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumas 82µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.132" (3.35mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 82µH Shielded Inductor 940mA 317 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 317 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 940mA Dabartinis - sodrumas 940mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PL9416NL
PL9416NL
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: IND PWR 68UH 1.10ADC S PBC
Sandelyje: 14561 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PL9418NLT
PL9418NLT
apibūdinimas: IND PWR 100UH 0.88ADC PBC
Sandelyje: 19164 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PL9418
PL9418
parsisiųsti: PL9418.pdf
parsisiųsti: PL9416.pdf
apibūdinimas: IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC
PL9416T
PL9416T
parsisiųsti: PL9416T.pdf
parsisiųsti: PL9417T.pdf
apibūdinimas: IND PWR 120UH 0.80ADC PBC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus