PL9410NLT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PL9410NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
PL9410NLT specifikacijos
Dalies numeris PL9410NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17590 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija PL94XX
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumas 12µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.132" (3.35mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 12µH Shielded Inductor 2.4A 50 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.4A Dabartinis - sodrumas 2.4A