PL9121NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PL9121NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC
Duomenų lapai: 1.PL9121NLT.pdf2.PL9121NLT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PL9121NLT specifikacijos
Dalies numeris PL9121NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15484 pcs Duomenų lapas 1.PL9121NLT.pdf2.PL9121NLT.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija PL91XX
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.248" (6.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 120µH Shielded Inductor 1.3A 253 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 253 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.3A Dabartinis - sodrumas 1.3A