PE-01005FB700ST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-01005FB700ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PE-01005FB700ST
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 70 OHM 01005 1LN
Duomenų lapai: PE-01005FB700ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PE-01005FB700ST specifikacijos
Dalies numeris PE-01005FB700ST Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas FERRITE BEAD 70 OHM 01005 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1641486 pcs Duomenų lapas PE-01005FB700ST.pdf
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija FB
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 553-2367-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 70 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.009" (0.22mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 370 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 280mA