PB2020.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PB2020.682NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 13.6A 6.5 MOHM
Duomenų lapai: PB2020.682NLT.pdf
  • Pranešimas
PB2020.682NLT specifikacijos
Dalies numeris PB2020.682NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 13.6A 6.5 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62975 pcs Duomenų lapas PB2020.682NLT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PB2020NL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 13.6A 6.5 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 6.5 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 13.6A Dabartinis - sodrumas 25A