PA5002.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PA5002.331NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330NH 14.4A 7MOHM SMD
Duomenų lapai: PA5002.331NLT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PA5002.331NLT specifikacijos
Dalies numeris PA5002.331NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330NH 14.4A 7MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63220 pcs Duomenų lapas PA5002.331NLT.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija PA5002.XXXNLT
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 553-4073-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330nH Shielded Molded Inductor 14.4A 7 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 7 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 14.4A Dabartinis - sodrumas 26A