PA4548.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4548.331NLT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PA4548.331NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas INDUCTOR 0.33 UH SMT 7.3 X 6.9
Duomenų lapai: PA4548.331NLT.pdf
  • Pranešimas
PA4548.331NLT specifikacijos
Dalies numeris PA4548.331NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas INDUCTOR 0.33 UH SMT 7.3 X 6.9 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165895 pcs Duomenų lapas PA4548.331NLT.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PA4548.XXXNLT
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 553-3979-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330nH Unshielded Molded Inductor 15A 4.4 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 4.4 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 15A Dabartinis - sodrumas 28A