PA2004NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA2004NL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PA2004NL
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas PULSE XFMR 1:1:1 437UH
Duomenų lapai: PA2004NL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
75 pcs
150 pcs
300 pcs
525 pcs
  • Pranešimas
PA2004NL specifikacijos
Dalies numeris PA2004NL Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas PULSE XFMR 1:1:1 437UH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99634 pcs Duomenų lapas PA2004NL.pdf
Pasirodo santykis - pirminis: antrinis 1:1:1 Transformatoriaus tipas -
Dydis / Matmenys 0.340" L x 0.265" W (8.64mm x 6.73mm) Serija -
Pakuotė Tube Kiti vardai 553-2923-5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 437µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.140" (3.56mm) Energijos laikas (E.T.) 20V µS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PA200
PA200
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONVERSION CLIP FOR SNGL FUSE
Sandelyje: 5409 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PA2004NLT
PA2004NLT
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: PULSE XFMR 1:1:1 437UH
Sandelyje: 84909 pcs
parsisiųsti: PA2004NLT.pdf
RFQ
PA2006NLT
PA2006NLT
apibūdinimas: PULSE XFMR 1:1 864UH
parsisiųsti: PA2006NLT.pdf
PA2005
PA2005
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: DIE SET (PA1600) RG58, RG59
parsisiųsti: PA2005.pdf
apibūdinimas: PULSE XFMR 1:1:1 840UH