PA1393.352NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA1393.352NL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PA1393.352NL
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 3.5UH 12A 1.43 MOHM
Duomenų lapai: PA1393.352NL.pdf
  • Pranešimas
PA1393.352NL specifikacijos
Dalies numeris PA1393.352NL Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas FIXED IND 3.5UH 12A 1.43 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5175 pcs Duomenų lapas PA1393.352NL.pdf
Įveskite Planar Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm)
Ekranavimas Shielded Serija PA1393NL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 3.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.37mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.5µH Shielded Planar Inductor 12A 1.43 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.43 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 12A
Dabartinis - sodrumas 15A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PA13A
PA13A
Gamintojai: Apex Microtechnology
apibūdinimas: IC OPAMP POWER 4MHZ 12SIP
Sandelyje: 734 pcs
parsisiųsti: PA13A.pdf
RFQ
PA1393.352NLT
PA1393.352NLT
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 3.5UH 12A 1.43 MOHM