P1166.482NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1166.482NLT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P1166.482NLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 4.8UH 2.4A 31 MOHM SMD
Duomenų lapai: P1166.482NLT.pdf
  • Pranešimas
P1166.482NLT specifikacijos
Dalies numeris P1166.482NLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas FIXED IND 4.8UH 2.4A 31 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75989 pcs Duomenų lapas P1166.482NLT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Ekranavimas Shielded Serija P1166NL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 4.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.51mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 40MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 31 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 31 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.4A
Dabartinis - sodrumas 2.4A