LP56-200B16
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP56-200B16
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP56-200B16.pdf
  • Pranešimas
LP56-200B16 specifikacijos
Dalies numeris LP56-200B16 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4666 pcs Duomenų lapas LP56-200B16.pdf
Svoris 0.688 lb (312.07g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 28V, Series 56V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 63.50mm L x 50.80mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 12 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 27.05mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 400mA, Series 200mA