LP24-100B27
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP24-100B27
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP24-100B27.pdf
  • Pranešimas
LP24-100B27 specifikacijos
Dalies numeris LP24-100B27 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 3960 pcs Duomenų lapas LP24-100B27.pdf
Svoris 0.313 lb (141.97g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 12V, Series 24V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 2 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 16.51mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 200mA, Series 100mA