LP20-600B8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP20-600B8
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP20-600B8.pdf
  • Pranešimas
LP20-600B8 specifikacijos
Dalies numeris LP20-600B8 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 5099 pcs Duomenų lapas LP20-600B8.pdf
Svoris 0.688 lb (312.07g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 10V, Series 20V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 63.50mm L x 50.80mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 12 VA Kiti vardai Q4396282
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 27.05mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 1.2A, Series 600mA Centras palieskite No