LP12-900B4
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP12-900B4
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP12-900B4.pdf
  • Pranešimas
LP12-900B4 specifikacijos
Dalies numeris LP12-900B4 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 5703 pcs Duomenų lapas LP12-900B4.pdf
Svoris 0.688 lb (312.07g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 6.3V, Series 12.6V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 63.50mm L x 50.80mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 12 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 27.05mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 1.8A, Series 900mA