GPSSB800/2170FS
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPSSB800/2170FS
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 883MHZ/1.575GHZ FLAT BAR
Duomenų lapai: 1.GPSSB800/2170FS.pdf2.GPSSB800/2170FS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
59 pcs
  • Pranešimas
GPSSB800/2170FS specifikacijos
Dalies numeris GPSSB800/2170FS Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 2782 pcs Duomenų lapas 1.GPSSB800/2170FS.pdf2.GPSSB800/2170FS.pdf
VSWR 2.5, 2.5, 2 Nutraukimas Connector, SMA Male, FME Female
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 3
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 Aukštis (maks.) 0.543" (13.80mm)
Pasiekti 25dB Dažnių diapazonas 806MHz ~ 960MHz, 1.574GHz ~ 1.576GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Dažnis (centras / juosta) 883MHz, 1.575GHz, 1.9GHz
funkcijos LNA Išsamus aprašymas 883MHz, 1.575GHz, 1.9GHz GPS Flat Bar RF Antenna 806MHz ~ 960MHz, 1.574GHz ~ 1.576GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz 25dB Connector, SMA Male, FME Female Adhesive