E2454FNLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E2454FNLT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR ISOL 10BASE-T 1:2 SMD
Duomenų lapai: E2454FNLT.pdf
  • Pranešimas
E2454FNLT specifikacijos
Dalies numeris E2454FNLT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4496 pcs Duomenų lapas E2454FNLT.pdf
Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 50µH, 200µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.245" (6.22mm) Energijos laikas (E.T.) -