RV6NAYSD105A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV6NAYSD105A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV6NAYSD105A
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 1M OHM 1/2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: 1.RV6NAYSD105A.pdf2.RV6NAYSD105A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RV6NAYSD105A specifikacijos
Dalies numeris RV6NAYSD105A Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 1M OHM 1/2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10024 pcs Duomenų lapas 1.RV6NAYSD105A.pdf2.RV6NAYSD105A.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 0.510" Dia x 0.469" H (12.95mm x 11.91mm) Serija RV6
Rotacija 295° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 1M Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai RV6N105C
SU1051S28-D
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 1M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug
Įvorės sriegis 1/4-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas User Defined Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm) Pavaros skersmuo 0.125" (3.18mm)