RV6LAYSA505A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV6LAYSA505A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV6LAYSA505A
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 5M OHM 1/2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: RV6LAYSA505A.pdf
  • Pranešimas
RV6LAYSA505A specifikacijos
Dalies numeris RV6LAYSA505A Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 5M OHM 1/2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5258 pcs Duomenų lapas RV6LAYSA505A.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 0.510" Dia x 0.469" H (12.95mm x 11.91mm) Serija RV6
Rotacija 295° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 5M Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai RV6L505C
SLU5051S20-D
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas 5M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Įvorės sriegis 1/4-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.625" (15.88mm)
Pavaros skersmuo 0.125" (3.18mm)