RV4NAYSD503A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD503A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV4NAYSD503A
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: 1.RV4NAYSD503A.pdf2.RV4NAYSD503A.pdf3.RV4NAYSD503A.pdf4.RV4NAYSD503A.pdf
  • Pranešimas
RV4NAYSD503A specifikacijos
Dalies numeris RV4NAYSD503A Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija RV4
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 50k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai KU5031S28-D
RV4N503C
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)