KS4U1031F28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
Precision Electronic Components Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KS4U1031F28
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 10K OHM 2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: KS4U1031F28.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 212 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
KS4U1031F28 specifikacijos
Dalies numeris KS4U1031F28 Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 10K OHM 2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212 pcs Duomenų lapas KS4U1031F28.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) + Switch Serija K
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 10k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q7594107
T2128915
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis Rotary, SPST Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Flatted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3547H-1AC-103B
3547H-1AC-103B
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 10K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
Sandelyje: 2868 pcs
parsisiųsti: 3547H-1AC-103B.pdf
RFQ
ZS-2214
ZS-2214
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: POTENTIOMETER LINEAR
Sandelyje: 5466 pcs
parsisiųsti:
RFQ
P110KV1-0Y20CR1K
P110KV1-0Y20CR1K
Gamintojai: BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas: POTENTIOMETER
parsisiųsti: P110KV1-0Y20CR1K.pdf
RHS350
RHS350
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: POT 350 OHM 25W WIREWOUND LINEAR