KKA5021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKA5021S28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KKA5021S28
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 5K OHM 2W CARBON LOGARITHMIC
Duomenų lapai: KKA5021S28.pdf
  • Pranešimas
KKA5021S28 specifikacijos
Dalies numeris KKA5021S28 Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 5K OHM 2W CARBON LOGARITHMIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4433 pcs Duomenų lapas KKA5021S28.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Logarithmic
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija KK
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 2 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 5k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)