KA5031S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KA5031S28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KA5031S28
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 50K OHM 2W CARBON LOG
Duomenų lapai: KA5031S28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KA5031S28 specifikacijos
Dalies numeris KA5031S28 Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 50K OHM 2W CARBON LOG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12452 pcs Duomenų lapas KA5031S28.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Logarithmic
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija K
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 50k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 50k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)