811-S1-059-10-017101
Preci-DipPreci-Dip
811-S1-059-10-017101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 811-S1-059-10-017101
Gamintojas / Gamintojas: Preci-Dip
Prekės aprašymas CONN SPRING LOAD 59POS SNGL PCB
Duomenų lapai: 811-S1-059-10-017101.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
811-S1-059-10-017101 specifikacijos
Dalies numeris 811-S1-059-10-017101 Gamintojas Preci-Dip
apibūdinimas CONN SPRING LOAD 59POS SNGL PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5564 pcs Duomenų lapas 811-S1-059-10-017101.pdf
Serija 811 Eilučių tarpas -
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Eilučių skaičius 1 Kontaktų skaičius 59
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Brass Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 59 Position Spring Piston Connector Through Hole