R7222005ASOO
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R7222005ASOO
Gamintojas / Gamintojas: Powerex, Inc.
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 2KV 500A DO200AB
Duomenų lapai: R7222005ASOO.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 856 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
R7222005ASOO specifikacijos
Dalies numeris R7222005ASOO Gamintojas Powerex, Inc.
apibūdinimas DIODE GEN PURP 2KV 500A DO200AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 856 pcs Duomenų lapas R7222005ASOO.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.25V @ 1500A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 2000V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-200AB, B-PUK Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 3µs
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-200AB, B-PUK
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 2000V 500A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50mA @ 2000V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 500A