C50AX500
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C50AX500
Gamintojas / Gamintojas: Powerex, Inc.
Prekės aprašymas THYRISTOR STUD 70A 100V TO-94
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
C50AX500 specifikacijos
Dalies numeris C50AX500 Gamintojas Powerex, Inc.
apibūdinimas THYRISTOR STUD 70A 100V TO-94 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1556 pcs Duomenų lapas
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
SCR tipas Standard Recovery Pakuotė -
Paketas / dėžutė - Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR Standard Recovery Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C50A50Z4
C50A50Z4
Gamintojai: Anaren
apibūdinimas: FREQUENCY TERMINATION
Sandelyje: 57542 pcs
parsisiųsti: C50A50Z4.pdf
RFQ
C50CO
C50CO
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: ACCY MOBILE LOAD COIL C50
Sandelyje: 1617 pcs
parsisiųsti:
RFQ
C50CX500
C50CX500
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR STUD 70A 300V TO-94
parsisiųsti:
C50A2P-GFI
C50A2P-GFI
Gamintojai: American Electrical, Inc.
apibūdinimas: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 240VAC
Sandelyje: 880 pcs
parsisiųsti: C50A2P-GFI.pdf
C50A1P
C50A1P
apibūdinimas: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC
parsisiųsti: C50A1P.pdf
C50EX500
C50EX500
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR STUD 70A 500V TO-94
C50A2P
C50A2P
parsisiųsti: C50A2P.pdf
C50A3P
C50A3P
parsisiųsti: C50A3P.pdf
C50E
C50E