35NT2R32-416SP.1
PortescapPortescap
35NT2R32-416SP.1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35NT2R32-416SP.1
Gamintojas / Gamintojas: Portescap
Prekės aprašymas STANDARD MOTOR 9000 RPM 24VDC
Duomenų lapai: 35NT2R32-416SP.1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 667 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
35NT2R32-416SP.1 specifikacijos
Dalies numeris 35NT2R32-416SP.1 Gamintojas Portescap
apibūdinimas STANDARD MOTOR 9000 RPM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 667 pcs Duomenų lapas 35NT2R32-416SP.1.pdf
Svoris 0.705 lb (319.78g) Įtampa - Įvertinta 24VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 7.94 / 56
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Solder Tab
Dydis / Matmenys Round - 1.378" Dia (35.00mm) Serija 35NT2R32
RPM 9000 RPM Galia - Įvertinta 37W
Kiti vardai 1011350114
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo skylės atstumas 0.866" (22.00mm) Variklio tipas Brushed
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 0.492" (12.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas - Funkcija Standard
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.197" (5.00mm) Išsamus aprašymas Brushed DC Motor Standard 9000 RPM 37W 24VDC