25GST2R82-216P.1
PortescapPortescap
25GST2R82-216P.1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25GST2R82-216P.1
Gamintojas / Gamintojas: Portescap
Prekės aprašymas STANDARD MOTOR 10000 RPM 24VDC
Duomenų lapai: 25GST2R82-216P.1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 550 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
25GST2R82-216P.1 specifikacijos
Dalies numeris 25GST2R82-216P.1 Gamintojas Portescap
apibūdinimas STANDARD MOTOR 10000 RPM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 550 pcs Duomenų lapas 25GST2R82-216P.1.pdf
Svoris 0.245 lb (111.13g) Įtampa - Įvertinta 24VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 4.25 / 30
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Solder Tab
Dydis / Matmenys Round - 0.984" Dia (25.00mm) Serija 25GST2R82
RPM 10000 RPM Galia - Įvertinta 24W
Kiti vardai 1011252020
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo skylės atstumas 0.670" (17.00mm) Variklio tipas Brushed
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 0.492" (12.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas - Funkcija Standard
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.118" (3.00mm) Išsamus aprašymas Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 24W 24VDC
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MGME092G1G
MGME092G1G
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: SERVOMOTOR 1000 RPM 200VAC
Sandelyje: 106 pcs
parsisiųsti: MGME092G1G.pdf
RFQ
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: MOTOR 82330 GEARBOX OVOIDE 2 RPM
Sandelyje: 1564 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: MOTOR 825204 375RPM GEARBOX OVOI
Sandelyje: 1135 pcs
parsisiųsti:
MHMF011L1A2
MHMF011L1A2
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: MOTOR AC SERVO 100V HI 100W IP65
Sandelyje: 241 pcs
parsisiųsti: MHMF011L1A2.pdf
MSME082S1A
MSME082S1A
apibūdinimas: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Sandelyje: 144 pcs
parsisiųsti: MSME082S1A.pdf
2307
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: SERVOMOTOR 6VDC HP/TORQUE METAL
parsisiųsti: 2307.pdf
25G LARGE
25G LARGE
Gamintojai: EasyBraid Co.
apibūdinimas: GLOVES POLY TRANS LRG 10PC
parsisiųsti: 25G LARGE.pdf
R88M-G40030T-BOS2
R88M-G40030T-BOS2
Gamintojai: Omron Automation & Safety
Sandelyje: 60 pcs
parsisiųsti: R88M-G40030T-BOS2.pdf
MSMF152L1H5
MSMF152L1H5
apibūdinimas: MOTOR AC SERVO 200V LI 1.5KW IP6
Sandelyje: 79 pcs
parsisiųsti: MSMF152L1H5.pdf
25GD27
25GD27
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: GAUGE PIECE D2 25A 500V FOR E27
parsisiųsti: 25GD27.pdf
apibūdinimas: MOTOR 82330 230V 50HZ GEARBOX DO
Sandelyje: 974 pcs
R88M-K2K010F-S2
R88M-K2K010F-S2
apibūdinimas: SERVOMOTOR 1000 RPM 400VAC
Sandelyje: 47 pcs
parsisiųsti: R88M-K2K010F-S2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus