22V28-213E.201
PortescapPortescap
22V28-213E.201 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22V28-213E.201
Gamintojas / Gamintojas: Portescap
Prekės aprašymas STANDARD MOTOR 10000 RPM 12VDC
Duomenų lapai: 22V28-213E.201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
22V28-213E.201 specifikacijos
Dalies numeris 22V28-213E.201 Gamintojas Portescap
apibūdinimas STANDARD MOTOR 10000 RPM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1647 pcs Duomenų lapas 22V28-213E.201.pdf
Svoris 0.15 lb (68.04g) Įtampa - Įvertinta 12VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 1.2 / 8.48
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Solder Tab
Dydis / Matmenys Round - 0.866" Dia (22.00mm) Serija 22V28
RPM 10000 RPM Galia - Įvertinta 4.2W
Kiti vardai 1011223004
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo skylės atstumas 0.670" (17.00mm) Variklio tipas Brushed
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 0.402" (10.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas - Funkcija Standard
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.079" (2.00mm) Išsamus aprašymas Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 4.2W 12VDC