PT080-60-2
Pomona ElectronicsPomona Electronics
PT080-60-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PT080-60-2
Gamintojas / Gamintojas: Pomona Electronics
Prekės aprašymas CORD PATCH PIN TIP PLUG 60" RED
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PT080-60-2 specifikacijos
Dalies numeris PT080-60-2 Gamintojas Pomona Electronics
apibūdinimas CORD PATCH PIN TIP PLUG 60" RED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4756 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa - Įvertinta 1000VDC (1kV)
Temperatūros diapazonas 131°F (55°C) Serija PT080
Kiti vardai 6625013529393 Medžiaga - izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 60.0" (1524.00mm) Tip Plug To Tip Plug Test Lead 1000VDC (1kV) 1 Lead, Red
Dabartinis įvertinimas 3A Turinys 1 Lead, Red
Konfigūracija Pin Tip to Pin Tip Laido ilgis 60.0" (1524.00mm)