EM2BC-AL-48#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EM2BC-AL-48#
Gamintojas / Gamintojas: Pomona Electronics
Prekės aprašymas TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
Duomenų lapai:
RoHs statusas Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
  • Pranešimas
EM2BC-AL-48# specifikacijos
Dalies numeris EM2BC-AL-48# Gamintojas Pomona Electronics
apibūdinimas TEST LEAD BANANA TO GATOR 48" "Lead Free Status / RoHS" statusas Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas
Galimas kiekis 3448 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis RG-58C/U, 20 AWG Įtampa - Įvertinta 150VAC, DC
Įveskite Patch Cord Stacking metodas Multi-Stacking, Front and Vertical
Serija 2BC Reitingai -
Kiti vardai 3052610
EM2BC-AL-48
Medžiaga - izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Išsamus aprašymas 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Double, Stackable To Alligator Clip, Insulated (2) Patch Cord 150VAC, DC
Dabartinis įvertinimas 5A Turinys 1 Cable, Black, Black and Red Leads
Konfigūracija Banana to Alligator Laido ilgis 48.0" (1219.20mm)
2-as jungtis Alligator Clip, Insulated (2) 1 jungtis Banana Plug, Double, Stackable
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EM2948-120-2#
EM2948-120-2#
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"
Sandelyje: 7106 pcs
parsisiųsti:
RFQ
EM2BA-240#
EM2BA-240#
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA TO BANANA 240"