XT25SC50-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
XT25SC50-04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XT25SC50-04
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas SPEAKER 4OHM 100W TOP PORT 87DB
Duomenų lapai: XT25SC50-04.pdf
  • Pranešimas
XT25SC50-04 specifikacijos
Dalies numeris XT25SC50-04 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas SPEAKER 4OHM 100W TOP PORT 87DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5241 pcs Duomenų lapas XT25SC50-04.pdf
Įveskite Tweeter Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 2.559" Dia (65.00mm)
Figūra Round Serija XT
Reitingai - Galia - Įvertinta 100W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-1E0010005 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Nd Medžiaga - kūgis Cloth
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 3.68 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm) Dažnių diapazonas 2.5kHz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 874.91Hz Efektyvumas - dBA 87.00
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 3.68 Ohms Tweeter Speaker 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 87dB