TG9FD10-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
TG9FD10-04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TG9FD10-04
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 84DB
Duomenų lapai: TG9FD10-04.pdf
  • Pranešimas
TG9FD10-04 specifikacijos
Dalies numeris TG9FD10-04 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 84DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6494 pcs Duomenų lapas TG9FD10-04.pdf
Įveskite Full Range Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 3.307" L x 3.307" W (84.00mm x 84.00mm)
Figūra Round, Square Frame Serija TG
Reitingai - Galia - Įvertinta 10W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-1D03B0006 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Ferrite Medžiaga - kūgis Glass Fiber Composite
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 3.82 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.703" (43.25mm) Dažnių diapazonas 100Hz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 113.42Hz Efektyvumas - dBA 84.00
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 3.82 Ohms Full Range Speaker 10W 100Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 84dB