PLS-75F25AL02-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
PLS-75F25AL02-08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLS-75F25AL02-08
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84DB
Duomenų lapai: PLS-75F25AL02-08.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
PLS-75F25AL02-08 specifikacijos
Dalies numeris PLS-75F25AL02-08 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7803 pcs Duomenų lapas PLS-75F25AL02-08.pdf
Įveskite Full Range Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm)
Figūra Round, Square Frame Serija PLS
Reitingai - Galia - Įvertinta 25W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-1D0030008 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Ferrite Medžiaga - kūgis Aluminum (AI)
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 7.42 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.961" (49.80mm) Dažnių diapazonas 100Hz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 104.81Hz Efektyvumas - dBA 84.00
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 7.42 Ohms Full Range Speaker 25W 100Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 84dB